Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Náš tým

V Císařských lázních věříme v rozvíjení talentu a dovedností našich zaměstnanců.

Věra Simeth
ředitelka | manažerka obchodně-marketingové oddělení
Její práce není jen otázkou řízení, ředitelka s týmem odborníků neustále hledá nové způsoby, jak oživit prostory lázní a nabízet návštěvníkům nezapomenutelné kulturní zážitky. Věra společně s marketingovým týmem formuluje obchodní strategie a marketingové kampaně, které propojují Císařské lázně s veřejností, zvyšují jejich viditelnost a podporují interakci s lokální i mezinárodní komunitou. Je tak trochu jako šéfkuchař – sice není vidět, ale bez ní by nefungovalo vůbec nic!
Miloš Bělohlávek
manažer návštěvnického centra, historik, PR
Miloš je historik a je odpovědný za každý váš krok po lázních. Hlavně za to, abyste se u nás cítili jako doma! Má na starosti koordinaci průvodců, edukátorů a kustodů a společně s nimi připravuje prohlídkové trasy, edukační programy pro školy, ale také přednášky a odborné konference. Spravuje sociální sítě, píše články a tiskové zprávy a zajišťuje kontakt s veřejností.
Alexandr Chalupník
manažer technického oddělení
Alexandr řeší celou řadu administrativních úkolů spojených s technickým zajištěním chodu Císařských lázní. Každý dokument, zpráva nebo plán, který prochází jeho rukama, je pečlivě prozkoumán a optimalizován. Vyjednává ideální podmínky s poskytovateli služeb.
Andrea Vrchotová
asistentka ředitelky
Andrea se svou schopností multitaskingu dokáže zvládnout velké množství věcí najednou. Má přehled o všem v budově lázní a od vyřizování faktur až po objednávky se nestane nic, o čem by nevěděla. Je pravou rukou ředitele a dokáže zázraky na počkání.
Antonín Hippmann
správce budovy
Antonín je odpovědný za to, aby vše v budově fungovalo, nic neprotékalo a svítila všechna světla. Má na starost provozní záležitosti celé budovy a u tak velikého objektu to není žádná sranda. Dohlíží na dodržování všech pravidel a předpisů, zajišťuje údržbu, úklid a hlídá, aby se nám návštěvníci v bludišti chodeb neztratili.
Jakub Jareš
historik, archivář
Jakuba baví tvořit, reflektovat a měnit muzea a památky. Své nabyté zkušenosti o tom, jak myslet muzea a památky jinak předává nejen svým kolegům v Císařských lázních či studentům osobně, ale i prostřednictvím odborných knih. Jakub se snaží odhalit skryté příběhy a tajemství minulosti v archivní sbírce Stanislava Burachoviče, kterou pro Císařské lázně zpracovává .
Jan Charvát
edukátor
Jan se zaměřuje na výzkum moderní historie Karlových Varů jakožto mezinárodního místa, kde se scházelo mnoho důležitých postav 19. a 20. století. Do prohlídek zapracovává činy známých a neznámých návštěvníků lázní, a to i těch, které na našich obrazech slavných návštěvníků z různých důvodů zcela chybí. Nejen o nich se ti dnešní návštěvníci mohou dozvědět i během historických dílen, kterých je garantem.
Radek Goubej
edukátor
Radek je pravý akademický rytíř, který je odborníkem na všechno co se s historií lázní spojuje. Jeho úkolem je převést dámy a pány všedního dne na vážené klientky a klienty lázní a zapůsobit na ně okouzlujícím příběhem o historických událostech doby. Pracuje se všemi formami prohlídek, obrazovým materiálem, audiovizuálními materiály, zaměřuje se tak také na dětské osvětové programy. Edukátor císařských lázní je patronem našich proudů myšlenek a jen on ví, že slovo „lázně“ se vždy dobře prodá!
Lukáš Pánek
produkční kulturních a společenských akcí
Pokud někdo ví, jak skloubit kreativitu a logistiku při organizaci kulturních či společenských akcí, je to určitě on. Ať už je Lukáš na pódiu, ve své kanceláři nebo někde mezi tím, můžete si být jisti, že dělá něco skvělého.