Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Náš tým

V Císařských lázních věříme v rozvíjení talentu a dovedností našich zaměstnanců.

Alexandr Chalupník
ředitel
Úkolem ředitele je dbát o jedinečnost památky, koordinovat údržbu, návštěvnický provoz i nájemní vztahy. A hlavně je konečným garantem toho, že se každý návštěvník bude pohybovat v krásné budově s fungujícím servisem. Jako vedoucí má na starost i komunikaci se zřizovatelem a konečné slovo ve všech rozhodnutích.
Věra Simeth
zástupce ředitele | manažer obchodně-marketingové oddělení
Věra má na starost vše, co je zrovna potřeba zařídit. Zajišťuje pronájmy prostor, kulturní nabídku a pořádání akcí. Vymýšlí suvenýry pro návštěvníky, graficky zpracovává materiály lázní a spravuje webové stránky. Je tak trochu jako šéfkuchař – sice není vidět, ale bez ní by nefungovalo vůbec nic!
Miloš Bělohlávek
vedoucí návštěvnického centra, PR
Miloš je historik a je odpovědný za každý váš krok po lázních. Hlavně za to, abyste se u nás cítili jako doma! Má na starosti koordinaci průvodců, edukátorů a kustodů a společně s nimi připravuje prohlídkové trasy, edukační programy pro školy, ale také přednášky a odborné konference. Spravuje sociální sítě, píše články a tiskové zprávy a zajišťuje kontakt s veřejností.
Andrea Vrchotová
asistentka ředitele
Andrea se svou schopností multitaskingu dokáže zvládnout velké množství věcí najednou. Má přehled o všem v budově lázní a od vyřizování faktur až po objednávky se nestane nic, o čem by nevěděla. Je pravou rukou ředitele a dokáže zázraky na počkání.
Radek Goubej
edukátor
Radek je pravý akademický rytíř, který je odborníkem na všechno co se s historií lázní spojuje. Jeho úkolem je převést dámy a pány všedního dne na vážené klientky a klienty lázní a zapůsobit na ně okouzlujícím příběhem o historických událostech doby. Pracuje se všemi formami prohlídek, obrazovým materiálem, audiovizuálními materiály, zaměřuje se tak také na dětské osvětové programy. Edukátor císařských lázní je patronem našich proudů myšlenek a jen on ví, že slovo „lázně“ se vždy dobře prodá!
Jan Charvát
edukátor
Jan se zaměřuje na výzkum moderní historie Karlových Varů jakožto mezinárodního místa, kde se scházelo mnoho důležitých postav 19. a 20. století. Do prohlídek zapracovává činy známých a neznámých návštěvníků lázní, a to i těch, které na našich obrazech slavných návštěvníků z různých důvodů zcela chybí. Nejen o nich se ti dnešní návštěvníci mohou dozvědět i během historických dílen, kterých je garantem.
Antonín Hippmann
správce budovy
Antonín je odpovědný za to, aby vše v budově fungovalo, nic neprotékalo a svítila všechna světla. Má na starost technické a provozní záležitosti celé budovy a u tak velikého objektu to není žádná sranda. Dohlíží na dodržování všech pravidel a předpisů, zajišťuje údržbu, úklid a hlídá, aby se nám návštěvníci v bludišti chodeb neztratili.