Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Náš tým

V Císařských lázních věříme v rozvíjení talentu a dovedností našich zaměstnanců.

Věra Simeth
ředitelka
Její práce není jen otázkou řízení, ředitelka s týmem Císařských lázní hledá nové způsoby, jak oživit prostory lázní a nabízet návštěvníkům nezapomenutelné kulturní a společenské zážitky. Je tak trochu jako šéfkuchař – sice není vidět, ale bez ní by nefungovalo vůbec nic!
Miloš Bělohlávek
zástupce ředitele | vedoucí návštěvnického centra | PR
Miloš je historik a je odpovědný za každý váš krok po lázních. Hlavně za to, abyste se u nás cítili jako doma! Má na starosti koordinaci průvodců, edukátorů a kustodů a společně s nimi připravuje prohlídkové trasy, edukační programy pro školy, ale také přednášky a odborné konference.
Andrea Vrchotová
asistentka ředitelky
Andrea se svou schopností multitaskingu dokáže zvládnout velké množství věcí najednou. Má přehled o všem v budově lázní a od vyřizování faktur až po objednávky se nestane nic, o čem by nevěděla. Je pravou rukou ředitele a dokáže zázraky na počkání.
Drahoslav Straský
správce budovy
Drahoslav je odpovědný za to, aby vše v budově fungovalo, nic neprotékalo a svítila všechna světla. Má na starost provozní záležitosti celé budovy a u tak velikého objektu to není žádná sranda. Dohlíží na dodržování všech pravidel a předpisů, zajišťuje údržbu, úklid a hlídá, aby se nám návštěvníci v bludišti chodeb neztratili.
Lukáš Pánek
produkční kulturních a společenských akcí
Pokud někdo ví, jak skloubit kreativitu a logistiku při organizaci kulturních či společenských akcí, je to určitě on. Ať už je Lukáš na pódiu, ve své kanceláři nebo někde mezi tím, můžete si být jisti, že dělá něco skvělého.
Eva Dolenská
marketingová specialistka
Eva je naše mistryně marketingu. S lehkostí přetvoří průměrný den na bleskovou reklamu. Reviduje tendry na marketingové služby jako nikdo jiný.
Jakub Jareš
historik, archivář
Jakuba baví tvořit, reflektovat a měnit muzea a památky. Své nabyté zkušenosti o tom, jak myslet muzea a památky jinak předává nejen svým kolegům v Císařských lázních či studentům osobně, ale i prostřednictvím odborných knih. Jakub se snaží odhalit skryté příběhy a tajemství minulosti v archivní sbírce Stanislava Burachoviče, kterou pro Císařské lázně zpracovává .
Radek Goubej
edukátor
Radek je pravý akademický rytíř, který je odborníkem na všechno co se s historií lázní spojuje. Jeho úkolem je převést dámy a pány všedního dne na vážené klientky a klienty lázní a zapůsobit na ně okouzlujícím příběhem o historických událostech doby. Pracuje se všemi formami prohlídek, obrazovým materiálem, audiovizuálními materiály, zaměřuje se tak také na dětské osvětové programy. Edukátor císařských lázní je patronem našich proudů myšlenek a jen on ví, že slovo „lázně“ se vždy dobře prodá!