Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

Cestovatel Ladislav Zibura přijede vyprávět své zážitky z cesty do Afriky. Přijďte si poslechnout jeho vyprávění do Císařských lázní dne 22. 10. od 18 hodin. Vystoupení trvá 120 minut + 20 minut přestávka.

Účinkující

Ladislav Zibura (*1992 v Českých Budějovicích) je mladý spisovatel a cestovatel. Vydává se do světa, aby si povídal s lidmi a zjistil, jak vypadá jejich běžný život. Kromě toho pátrá po lokálních zajímavostech a neobyčejných příbězích. O svých výpravách napsal pět knih, za své Prázdniny v Evropě dostal cenu Hanzelky a Zikmunda pro cestopis roku. Mimo psaní Ladislav také objíždí republiku s cestovatelskými projekcemi plnými humoru a zajímavostí. Čtenáři a návštěvníci si Ziburu oblíbili právě pro jeho humor, pozorovací talent a také rošťácký šarm.

Program

Když rodinná dovolená, tak jedině v Africe! Ladislav Zibura přijede do Císařských lázní vyprávět o tom, jak vzal své rodiče na safari. Usednete do terénního land cruiseru a společně se vydáte na 6 000 kilometrů dlouhou jízdu Namibií a Botswanou. Těšit se můžete na národní parky plné zvířat, plavbu po řece Okavango, nejstarší poušť světa plnou života a nádherné scenérie, které znáte z National Geographic.

Během dobrodružné výpravy se seznámíte také s kulturou tradičních národů – křováků, hererů, himbů a tří Jihočechů v jednom autě. Zasmějete se a zjistíte, že sen o Africe si můžete splnit taky vy.

Ladislav Zibura – S mámou a tátou do Afriky
Datum
22-10-2023
Čas
18:00