Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

Nejprodávanější slovenský houslista Filip Jancik, známý a oceňovaný několika unikátními projekty, poprvé v České republice, poprvé v Císařské Lázně. Jeho show a charizmatický projev si už zamilovaly desetitisíce diváků.

Pokud milujete filmovou hudbu, tuto show si nemůžete nechat ujít.
Koupí vstupenky se můžete stát věrným fanouškem a vyhrát soukromý koncert přímo u vás doma. Více informací se dozvíte přímo na vstupence.

Účinkující

Filip Jančík dosud vystupoval ve více než 25 zemích světa, včetně takových zemí jako Švédsko, Dánsko, Singapur, Kuvajt či Spojené arabské emiráty.

Spolupracoval také s kanadskou rockovou hvězdou Avril Lavigne, s níž vystoupil na zahajovacím ceremoniálu Speciálních olympijských her v Los Angeles. Na svůj koncert ho jako speciálního hosta pozval i samotný Karel Gott nebo David Koller.

Program

Zažijte večer plný emocí, napětí a nezapomenutelných zážitků v souladu se světelnou show a mezinárodní doprovodnou kapelou. Mezi hosty koncertu nebude chybět český flétnista Michal Žáček, ani členové pražského symfonického orchestru.

Během českého turné představí divákům nejznámější filmové skladby ve svém jedinečném provedení. Hra o trůny, Gladiátor, Piráti z Karibiku, či skladby z filmů jako Inception, James Bond, Forrest Gump či Harry Potter

FILIP JANČÍK
SHOW FILMOVÉ HUDBY
17:45 hodin
Datum
24-02-2024
Čas
17:45