Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

Hledáme pracovitého, spolehlivého, praktického a komunikativního člověka, co umí řešit provozní problémy, je ochotný učit se novým věcem, má příjemné vystupování.

Nabízíme:

  • zajímavou, různorodou a kreativní práci
  • platové zařazení dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě
  • pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenkový paušál
  • 4 dny indispozičního volna za rok
  • možnost vstupenek na kulturní akce pořádané Císařskými lázněmi
  • stabilitu příspěvkové organizace

Náplň práce nového kolegy bude:

• kontrola stavebních a dalších úprav a oprav svěřeného objektu a jeho vybavení
• dohled nad úklidovými činnostmi spojenými s udržováním čistoty a pořádku ve svěřeném objektu a jeho okolí
• koordinace údržbářských prací
• dohled nad bezpečnostními opatřeními
• spolupráce při zajištování revizí, údržbových a opravářských prací u odborných firem – přebírání výsledků jejich práce
• obsluha zařízení budovy (vzduchotechniky, vytápění, EZS, EPS)
• správa a evidence klíčového a kartového hospodářství
• vedení požadovaných provozních evidencí
• odemykání a zamykání objektu v souladu s provozním řádem a stanovenými podmínkami
• spolupráce s bezpečnostní agenturou
• provádění odečtu stavu elektroměrů, vodoměrů, měřičů spotřeby tepla
• kontrola dodržování provozního řádu a dalších předpisů

Co požadujeme:

  • minimální vzdělání: úplné střední odborné vzdělání
  • zkušenosti se správou prostor a technického vybavení (jednoduchá údržba a opravy)
  • čtení stavebních výkresů a dokumentace
  • počítačová gramotnost (Outlook, Word, Excel)
  • fyzická zdatnost – zvedání a nošení břemen
  • proaktivita, samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost, týmovost, příjemné vystupování
  • řidičský průkaz sk. B
  • časová flexibilita

Předpokládaný nástup:  možný ihned

Lhůta pro doručení přihlášky: 30. 5. 2024 včetně.

Kontakt:

Věra Simeth | vera.simeth@cisarskelazne.cz

T: 775 686 976