Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

Popis a parametry

Ceny za pronájem prostor jsou stanoveny dle individuálních časových a technickoprovozních požadavků zájemců.

Nabídka prostor - Multifunkční sál v Atriu

Hlavním společenským a kulturním prostorem celé budovy je nový multifunkční sál v Atriu. Vstup do něj se nachází v suterénu lázní a je propojen se šatnou a bufetem, které slouží především jako zázemí pro pořádání větších společenských akcí v sále. Samotná konstrukce sálu je samonosná z ocelových nosníků sestavených do pevné prostorové sítě.

Vestavěná konstrukce je založena na šesti bodových základech z mikropilot a umožňuje různé úrovně konfigurace jeviště a hlediště. Během krátké doby je tak možné sál upravit pro koncert symfonického orchestru, komorní hudební produkci, filmové představení, ale také pro kongresy, semináře a společenské akce. Je to možné zejména díky specifickému systému elevace, který dokáže srovnat jeviště i velkou část hlediště do jedné rovné plochy.

V běžném návštěvnickém provozu bude na stěny atria promítán videomapping, který přiblíží původní provoz budovy, ale také přírodní živly, spojené s lázněmi a léčebnými procedurami. Pod vestavěnou konstrukcí sálu je navíc prostor, kde se budou střídat výstavy různého zaměření.

Sál je vložen do prostoru samotného atria historického objektu. Vestavěná konstrukce se památkové budovy nedotýká a stojí na šesti nohách na bodových základech (mikropiloty).  Síl je vybaven potřebnými audiovizuálními, scénickými a akustickými technologiemi.

Teleskopická tribuna slouží pro flexibilní využití prostoru. Tribuna má dvě základní pozice, dle potřeby je možno využívat vysunutou elevaci se sedačkami pro komfortní sledování klasických hudebních představení, nebo zasunutou a ponechat tak rovnou podlahu vhodnou například pro elektroakustické koncerty či plesy.

Prostor jeviště je tvořen 9 ks zvedaných jevištních plošin, 3 přední plošiny mají rozměr 5000 x 3655 mm a 6 zadních plošin má rozměr 1500 x 3655 mm.  Celkem jsou plošiny schopny vytvořit jeviště o rozměrech 8020 x 10985 mmProměnlivá výška zvedaných plošin umožňuje vytvoření elevace pro symfonický orchestr, stupňů pro sbor či rovné plochy pro taneční představení a jako systém poskytuje větší variabilitu uspořádání a snadnější manipulaci při tvorbě scény. Podlaha pod plošinami je lokálně snížena tak, aby v nejnižší pozici plošin došlo k vyrovnání úrovně podlahy zdvižné plošiny s okolní podlahou.

Plocha

448
Prostor jeviště je tvořen 9 ks zvedaných jevištních plošin, 3 přední plošiny mají rozměr 5000 x 3655 mm a 6 zadních plošin má rozměr 1500 x 3655 mm.  Celkem jsou plošiny schopny vytvořit jeviště o rozměrech 8020 x 10985 mm. 

Kapacita

400
míst celkem

Sedadel

300
míst celkem

Doplňkové služby

Pro akce, dle přání zájemce, zajistíme nabídku cateringu, ubytování, technického vybavení, dopravy a uvítacího servisu.
Ozvučení
V sále můžeme zajistit ozvučení pro mluvené projevy, sólový zpěv a nástroje nebo reprodukovanou hudbu.
Pronájem přilehlých prostor
V blízkosti sálu se nachází prostor bufetu a šatna pro návštěvníky.
Catering
Císařské lázně nezajišťují cateringové služby, rádi však doporučíme vhodného dodavatele.
Doprovodné programy
Císařské lázně jsou multifunkční zařízení a nabízí širokou škálu doprovodných programů:
Komentované prohlídky: Naši zkušení průvodci prozradí všechny zajímavosti z historie Císařských lázní i samotného lázeňství v tomto kraji.
Hrané prohlídky: Herci představí příběh známých osobností, které se zasloužili o rozvoj tradičního lázeňství v regionu a přivedou tak zdejší historii k životu.
Expozice “příběh lázeňství”: Epozice přenáší historii lázeňství prostřednictvím audiovizuálních efektů. Rádi tyto zážitky nabídneme i Vašim klientům.

Galerie

Poptávkový formulář

Je akce již lépe vymezená? S potěšením vyhlížíme poptávku.

Potřebujete další informace? Máte zájem o prohlídku prostor? Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo telefonu. S radostí vám poskytneme pomoc.
Mariánskolázeňská 306/2, 360 01 Karlovy Vary